O firmie NYCZ 4x4

Firma Nycz 4x4 jest producentem i prowadzi usługi głównie związane z modyfikacją samochodów terenowych. Swoje produkty sprzedajemy na terenie całej Polski. Działamy od 2018 roku. Pierwsze kroki w usługach zaczęliśmy od konserwacji samochodów z piaskowaniem. Jednak na dzień dzisiejszy główne źródło dochodów firmy to sprzedaż i produkcja bagażników, osłon do zbiorników paliw i chłodnic, oraz innych elementów samochodów terenowych. Prawie cała produkcja odbywa się  na miejscu w zakładzie. Posiadamy niezbędny park maszynowy, który pozwala nam na wykonanie całego produktu. Dzięki temu jesteśmy bardzo elastyczni. Można zamówić u nas również elementy nie typowe. Po ustaleniu wcześniej szczegółów związanych z zamówieniem. Nasza domena to wysokiej klasy produkty w konkurencyjnej cenie. Jednym z atutów jest to, że potrafimy przygotować samochody terenowe do rajdów czy dalekich wypraw. Jesteśmy w stanie zrealizować prawie każde zlecenie związane z życzeniem klienta odnośnie modyfikacji jego samochodu terenowego. Wiemy, że samochody terenowe zakupione w seryjnej produkcji to tylko baza wyjściowa do przygotowania go do trudnej jazdy w terenie.


Osprzętu produkowany w naszej firmie to :

bagażniki

płyty pod wyciągarkę

osłona zbiornika

osłona chłodnicy

osłona skrzyni silnika

progi boczne

drabinki

inne akcesoria na życzenie klienta

Nasze produkty zostały zamontowane już w nie jednym samochodzie, który porusza się w trudnych terenach naszego kraju czy europy lub innego kontynentu. Jest to najlepszy sprawdzian naszej produkcji. Z ocen naszych klientów powracających do naszego sklepu możemy napisać że zdaje on egzamin tam gdzie jest testowany. 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zamówień online lub kontaktu telefonicznego.

Ciasteczka

Ta strona korzystra z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.